Все для обліку води і тепла
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Лічильники тепла

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Платіть за опалення за фактом – встановіть теплолічильник!

Один з найважливіших кроків для зменшення витрат на опалення – організація фіксації витрати тепла. Необхідність обліку таких комунальних послуг, як електроспоживання, газ, вода – буденність превалюючого числа споживачів.

Навіщо потрібен лічильник обліку теплової енергії?

Лічильник на теплоенергію поступово завойовує популярність. Вести контроль споживання теплової енергії для обігріву приміщень стає можливим завдяки установці сучасного вимірювача. Використовуючи такі дані, ви зможете знизити витрати та оплачувати лише фактично отримане тепло, а не нормативне споживання, яке розраховується за середньою вартістю за квадратний метр.

Лічильник тепла: власний або загальнобудинковий

Обидва варіанти застосовні, але мають свої плюси та мінуси:

  • загальнобудинковий теплолічильник;
  • індивідуальне для кожної квартири.

Загальний для будинку лічильник теплової енергії. Для тих, хто проживає в багатоквартирному будинку, облік тепла може бути здійснений, якщо на будинок встановити загальний лічильник тепловий. Дане рішення є бюджетним, так як висока вартість лічильника на опалення та ціна його монтажу будуть поділені між усіма власниками квартир. Як недолік можна виділити поділ загальної ціни за опалення серед власників квартир відповідно до їх площі, а не дійсною витратою опалення.

Індивідуальний тепловий лічильник встановлюється і рахує споживання в конкретній квартирі, вартість покупки пристрою буде вищою, ніж загальнобудинкового варіанту, але внаслідок ви оплачуватимете менші суми за опалення, враховуючи відсутність необхідності витрат на транспортування гігакалорій з тепловтратами.

Чи вигідно купувати лічильник теплової енергії у квартиру і як зробити вибір, що підходить за всіма параметрами?

Так, ви оплачуєте тільки те тепло, що покажуть за фактом лічильники - опалення, яке отримаєте, ви не витрачаєте кошти на втрату тепла і транспортування.

Незважаючи на те, що ці агрегати відносно нещодавно увійшли до списку необхідних додому покупок, ринок їх виробництва та розробки знаходиться на стадії зростання та розвитку, нині існує широкий вибір, виходячи з таких принципів роботи:

  • механічні - результат вимірювань - співвідношення об'єму, який був втрачений і температури, бувають гвинтові, турбінні та крильчаті, принцип роботи однаковий - споживання розраховується зануреною у пристрій крильчаткою;
  • електромагнітні - досить точні та стабільні в роботі вимірювальні прилади, принцип дії реалізований у різниці потенціалу електричного струму, коли рідина проходить через магнітні поля;
  • ультразвукові - найпопулярніші за рахунок своєї довговічності, надійності та точності;
  • накладні датчики - кріпляться до кліматичного обладнання, вимірюють рівень його нагрівання та температуру повітря в приміщенні, далі калькулятор дає відомості про споживане тепло на підставі заводських даних про потужність радіатора, які необхідно самостійно ввести, будуть корисні за наявності загальнобудинкового теплолічильника, але важливо враховувати, що мають бути встановлені у кожному приміщенні.

Лічильник повинен мати заводський документ та сертифікат. У процесі експлуатації ці пристрої повинні проходити періодичну перевірку. Частота перевірок залежить від типу пристрою, в середньому, один раз на чотири роки, щоб продовжувати платити тільки за тепло, а не суму, розраховану виходячи з площі приміщення. У нашому інтернет-магазині, розташованому у місті Київ та можливістю доставки вимірювачів по Україні, здійснюється продаж лише сертифікованих, внесених до Реєстру затверджених типів засобів вимірювання пристрою, що відповідають ДСТУ.

Де придбати тепловий лічильник?

Неправильний початковий монтаж, втома магістральних мереж, порушена або неякісно зроблена теплоізоляція – все це веде до отримання величезних рахунків за опалення, за наявності холодних батарей. Аргумент замовити вимірник зрозумілий – оплата тільки за фактом отриманих гігакалорій тепла. Купити лічильник на опалення у Києві чи іншому місті України вигідно на сайті RMMTrade. Ми пропонуємо тільки якісний, сертифікований товар за приємною ціною зі швидкою, зручною доставкою.

Вгору