Все для обліку води і тепла
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Електромагнітні клапани

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Що таке електромагнітний клапан та область його застосування

Електромагнітні клапани є пристроями для регулювання потоку робочого середовища в системі трубопроводу. Сланцево-поршнева система працює внаслідок подачі електромагнітних імпульсів, які дозволяють відкривати та закривати запірну арматуру, тим самим коригуючи натиск води чи газу в системі.

Застосовується клапан соленоїдного типу у різних трубопровідних системах промислового чи побутового призначення. Встановлюються в багатьох системах таких як: опалювальні трубопроводи, системи польового поливу та зрошення, газові трубопроводи. У побуті використовуються в пральних та посудомийних машинах, устаткуванні для стоматологічних кабінетів, подачі води до басейнів тощо.

Клапана електромагнітні: види та принципи роботи

Розрізняють клапани з примусовим підйомом мембрани, а також прямої та непрямої дії. В продажі присутні такі підвиди:

  • Нормально закритий електромагнітний клапан, який містить запірний отвір всередині корпусу пристрою. У такому клапані робоче середовище транспортується крізь маленький отвір у поршні, що сприяє утриманню потоку робочого середовища. Отвір для вільного перебігу середовища відкривається при подачі напруги.
  • У нормально-відкритому клапані робоче середовище підтримує відкритий стан приладу для безперешкодної течії. При подачі напруги робочий отвір закривається і перекриває можливий перебіг середовища.
  • При роботі клапана з системою примусового підйому мембрани механічна дія плунжера на діафрагму дозволяє закривати та відкривати отвір для проходження робочого середовища навіть при нульовому тиску.

Електроклапан виготовляється здебільшого з латуні, оскільки такий матеріал здатний витримувати різний тиск силою до 16 бар. Залежно від способу кріплення можуть бути вмонтовані різні з'єднання системи трубопроводу.

Ціна електромагнітного клапана в основному залежить від галузі його подальшого застосування та технічних характеристик приладу.

Правильний монтаж електромагнітного клапана

Для безперебійної та якісної роботи клапан електромагнітний потребує певних умов встановлення:

  • При установці обов'язковою умовою є горизонтальне положення клапана та спрямованість котушки вгору.
  • Для якісного та своєчасного обслуговування обладнання варто вибрати зручне для доступу місце встановлення.
  • Перед монтажем на трубопровід зверніть увагу на стрілки, що вказують напрямок течії робочого середовища.
  • Дозволяється вуличне використання клапана за умови його утеплення та мінімізації контакту з агресивним впливом зовнішнього середовища.

Інтернет-магазин клапанів RMMTrade

Купити електромагнітний клапан ви можете онлайн в магазині RMMTrade. Великий каталог, представлений на сайті, дозволить вибрати прилад підходящий для ваших потреб. Кожна позиція має детальний опис, повний перелік характеристик та ціну на товар. При продажі товару ми орієнтуємось на потреби наших клієнтів та гарантуємо швидку обробку замовлення та відправку по Києву чи Україні. Вартість доставки залежатиме від віддаленості вашого населеного пункту та обсягу замовленого клапана.

Купити електроклапан в один клік не проблема. Заходьте на сайт, вибирайте електроклапан відповідний за технічними характеристиками, вказуйте ваші контактні дані і протягом кількох днів вже зможете отримати ваше замовлення.

Вгору