Все для обліку води і тепла
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Лічильники води

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Підходящий водяний лічильник для точного та коректного виконання завдання у потрібному середовищі

Вимір витрат води необхідний відповідно до законодавства, а тому повсюдно поширений як у промисловості, так і в побуті. Водопровідні лічильники води забезпечують безпомилковий підрахунок водопостачання та водовідведення. Зазвичай вони повинні бути встановлені поруч з магістральною трубою, якою подається рідина в житлове або комерційне приміщення.

Що таке водомірні лічильники та які типи їх існують?

Існують механічні та електричні лічильники обліку води. Приклади датчика електричного виміру можна знайти в проточних водонагрівачах, які використовують його для визначення швидкості циркуляційного потоку або в пральних машинах, що заповнюють барабанний бак в обсязі, що залежить від завантаження.

Водомір вимірює кількість води, що протікає трубою. У нас, в інтернет-магазині RMMTrade, є кілька видів на вибір, залежно від бажаної сфери застосування, потреб в обслуговуванні та бюджету:

  • Механічний;
  • Турбінний;
  • Комбінований;
  • Крильчастий.

Ми розповімо вам все, що потрібно знати про них і допоможемо вибрати та замовити відповідний:

  • Турбінні лічильники витрати води легко завойовують звання найпоширеніших, головним чином тому, що ці пристрої доступніші для покупки.
  • Механічний водомірний лічильник проводить вимірювання при обертанні турбіни, в якій використовується базовий пропелер, лопаті або конструкція з розділеним потоком. Швидкість потоку дорівнює швидкості лопатей.

Механічні агрегати іноді засмічуються якщо рідина, що надходить через них, забруднена сильніше, ніж очікувалося. Тому вам, мабуть, не слід вибирати ці лічильники водоміри для вимірювання витрати рідини, в чистоті якої ви не впевнені. Це ж і є причиною того, що їм може знадобитися частіше обслуговування для очищення, ніж іншим.

Як працює лічильник води?

Одне завдання, різні рішення: залежно від використання одні пристрої підходять краще, ніж інші. Нижче ми розглянемо механізм роботи найбільш поширених вимірювачів і ви зможете точно вибрати який водолічильник купити:

Механічні вимірювачі вважають водяний потік через механізовані частини, такі як робоче колесо. Ви рахуєте оберти та на їх основі отримуєте об'ємну витрату. Переваги механічних витратомірів включають низьку первісну вартість, можливість їх виготовлення у невеликих розмірах та придатність до застосування з надзвичайно низькими витратами.

Турбінні вимірювачі менш точні, ніж об'ємні та струменеві за більш низьких витрат. Однак потік проходить безпосередньо через водяний лічильник. Це означає більшу прохідність при меншому перепаді тиску, ніж забезпечують агрегати прямого витіснення. Даний пристрій може бути виготовлений для труб різного діаметру, корпус турбін зазвичай виконаний з чавуну, а внутрішні частини з пластику або нержавіючої сировини. Лічильник досить точний за стандартних умов експлуатації, але на нього сильно впливають потужність потоку та якість рідини, які слід враховувати перед встановленням. Ви завжди можете запитати та проконсультуватися з нами, який тип пристрою найбільш підходящий у ваших умовах і як краще купити лічильник на воду.

Крильчатий – для підрахунку малих та середніх обсягів рідини такі вимірювачі доступні з магнітним зв'язком з основним лічильником (для лічильників гарячої та холодної води), а також з електронним скануванням (для лічильників тепла). Для обчислення кількості споживання води в квартирах і на комерційних підприємствах використовуються в основному крильчаті пристрої, що обумовлено тим, що їх ціна нижча в порівнянні з іншими набагато складнішими пристроями. У переважно металевому корпусі знаходиться пластикова крильчатка, яка приводиться в обертання під дією води, що протікає через неї. Крильчатий лічильник водомірний може бути в таких варіантах: одноструменевий, в яких вода втікає з одного боку, а витікає з протилежної і багатоструминної, в яких потік направляється на крильчатку через кілька вхідних каналів і знову сходиться через кілька вихідних каналів. З економічних міркувань практично завжди застосовуються пристрої, що працюють за одноструменевим принципом, для обліку витрати води у квартирі. Продаж водяних лічильників багатоструминної технології не дуже популярний, прилади цього типу досить складні в експлуатації, при цьому вартість лічильника для води в даній технології дуже висока. Наш інтернет-магазин лічильників води пропонує до продажу одноструминні крильчасті лічильники з високою пропускною здатністю за вигідною ціною, вони також дозволяють проводити вимірювання великих обсягів рідини, при цьому довгострокові та бюджетні, підходять для експлуатації у промислових сферах.

Обов'язкова заміна лічильників води

Всі пристрої, що піддаються механічним впливам, через певний проміжок часу зношуються, відбувається постійна взаємодія води з домішками, що обмежують термін служби. Навіть при звичайному вимірі залишаються частинки накипу та бруду, які згодом можуть погіршити роботу водоміру.

Закон України наказує з певною періодичністю робити заміну вимірювальних приладів та обмежує період їх використання. Після закінчення терміну експлуатації побутові лічильники замінюються на нові.

Де вигідно купити лічильник води у Києві?

Представлені у нас до продажу товари – надійні, безпечні в експлуатації, оснащені якісними деталями, що забезпечує їм високу міцність та довговічність. Замовляючи у нас лічильник води, ціна якого вища чи нижча, будьте впевнені, що фактор вартості не впливає на відповідність усіх наших товарів встановленим законом нормам для прийняття на абонентський облік. Купити водяний вимірювач можна онлайн на сайті компанії з доставкою по Києву та іншим містам України.

Вгору