Все для обліку води і тепла
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Турбінні лічильники води

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Турбінні лічильники води

Водолічильник - це пристрій, що дозволяє вимірювати витрати води. Існують різні моделі, і кожна має свої переваги у повсякденному використанні. Лічильник для води турбінний, також званий лічильником швидкості, розраховує швидкість потоку води, що проходить через труби, на відміну від об'ємного лічильника, який вимірює обсяг спожитої води. Дуже простий у встановленні.

Як працює лічильник води турбінний

Принцип роботи турбінного водоміра аналогічний роботі водяного млина. Вода надходить у лічильник через один (одноструминний лічильник) або кілька отворів (багатоструминний лічильник) і активує невелику турбіну, яка сама забезпечує обертання лічильної системи. Швидкість обертання турбіни пропорційна витраті води в трубах і кожен оберт відповідає кількості витраченої води.

Лічильники води турбінні: точність виміру

Кожен лічильник води класифікується на 3 категорії: А, В та С для оцінки його метрологічної якості, тобто точності вимірювання. Чим менша різниця між об'ємом води, що проходить через лічильник, і зареєстрованим об'ємом, тим точніший лічильник. Лічильник категорії A буде набагато менш точним, ніж лічильник категорії C.

Турбінний лічильник води, ціна якого є достатньо доступною, зазвичай відноситься до категорії B або C, але для забезпечення ефективності його необхідно встановлювати горизонтально.

Водоміри турбінні: сильні та слабкі сторони

Надкомпактний турбінний лічильник вміщується скрізь і дуже простий у встановленні. Він також має ту перевагу, що він малочутливий до забруднень і працює дуже тихо. Вартість турбінного лічильника нижча, ніж у аналогічних пристроїв.

Як вибрати і де купити турбінний лічильник води у Києві

Вибір замовником вимірювача залежить від кількох важливих факторів:

  • Чистота води;
  • Ціна;
  • Вимоги до точності виміру;
  • Профіль потоку;
  • Витрата (вимоги до вимірювання мінімальної та максимальної витрати);
  • Температура (різні лічильники можуть витримувати різні теплові дії);
  • Вимоги до встановлення (простір, напрямок, конфігурація трубопроводів).

Вибір правильного пристрою може відіграти вирішальну роль у ефективному та адекватному управлінні водними ресурсами.

Якщо ви шукаєте, де в Україні купити якісні вимірювачі, зверніть увагу, що лічильники, представлені у продажу у RMMTrade, занесені до Реєстру затверджених типів засобів вимірювань, обов'язкові до прийняття водоканалами на облік. Для консультації, зв'яжіться зі спеціалістами нашого інтернет-магазину, ми допоможемо вибрати найкращий лічильник для вашого застосування.

Вгору