Все для обліку води і тепла
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Побутові лічильники води

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Побутові лічильники води - необхідні пристрої у кожному домоволодінні

Питання обліку та контролю водопостачання та водовідведення для мешканців країни є актуальним, оскільки на всій території України діє Закон про необхідність встановлення вимірювального пристрою та постановку його на облік у місцевому водоканалі. Всі товари, представлені в нашому інтернет-магазині, відповідають нормам ДСТУ та обов'язкові до прийняття операторами водопостачання та водовідведення.

Як вибрати найкращий для дому?

Побутовий лічильник води - це пристрій, який використовується для вимірювання кількості води, яка споживається в будинку.

Існує кілька типів вимірювачів, кожен з яких має свої особливості та переваги. При пошуку, який лічильник водяний побутовий стане найкращим для вашого будинку, важливо враховувати такі фактори, як:

 • діапазон вимірів;
 • точність;
 • якість матеріалу, з якого він виготовлений;
 • температуру рідини, яка проходить через агрегат;
 • особливості місця встановлення.

Водоміри побутові: які є, що важливо врахувати при покупці?

Наш магазин у Києві представляє до продажу широкий асортимент вимірювачів для води, але, в принципі, всі побутові лічильники води діляться на такі категорії:

 • Побутові водяні лічильники механічного типу, використовують зубчасту систему для розрахунку кількості води, що проходить скрізь них (вони працюють за допомогою лопаті, яка переміщається в залежності від швидкості потоку). Мають тривалий термін служби та можуть вимірювати витрати води у широкому діапазоні. Однак їх точність з часом може знизитися через знос частин, що рухаються, або забруднення внутрішніх елементів.
 • Електромагнітні, не мають рухомих частин і дуже точні, що робить їх добрим вибором для вимірювання питної води та стічних вод. Однак їхня вартість вища, ніж механічних або ультразвукових, але вимірювання дуже точні і на продуктивність не впливають накип або дрібні забруднюючі частки.
 • Ультразвукові водяні лічильники вимірюють витрату води за допомогою ультразвукових хвиль (вони вимірюють витрату за допомогою акустичних хвиль, що випромінюються в рідину, та їх відображення від перетворювача). Вони не вимагають обслуговування і мають високу стійкість до корозії.

Чинники, які слід враховувати коли ви вирішили купити новий лічильник води побутовий

Після розгляду типів вимірювачів, важливо враховувати такі основні аспекти перед тим, як замовити новий пристрій:

 • Одним із ключових факторів є точність, оскільки дуже важливо, щоб вимірювач давав точні та надійні дані.
 • Якість матеріалу, оскільки якісний водомір краще витримує умови довкілля та прослужить довше. Водолічильники, виготовлені з якісних матеріалів, наприклад латуні або чавуну, більш довговічні та стійкі до корозії.
 • Температура та вологість є найважливішими факторами для роботи лічильника води. Екстремальні температури можуть вплинути на роботу лічильників води та призвести до неточних вимірів. Тому важливо перевірити температуру, за якої лічильник води може працювати правильно, і обов'язково захистити лічильник води від надмірної вологості, це має велике значення для коректної роботи пристрою.

Купити побутовий лічильник води у Києві вигідно за доступною ціною в RMMTrade, здійснюємо швидку доставку по місту Київ та іншим населеним пунктам країни.

Вгору